Правила та умови

Умови та оплата


 Оплата

 Способи оплати: - готівкою або наложеним платежем

 Індивідуальне пошиття та пошиття зі зміною кольору приймаються за 100% передоплатою.

- на рахунок Приватбанку


Повернення товару

  •  Ви можете відмовитися від замовленого товару протягом 24-х годин від часу оформлення,повідомивши службу підтримки клієнтів. Для цього необхідно відправити номер замовлення в повідомленні про скасування скориставшись формою зворотнього зв'язку. Обмін взуття здійснюється зі складу готової продукції (при підтвердженні замовлення інформація буде надана)
  • Моделі взуття з позначкою "В наявності" обмін та повернення  відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів.
  • Взуття виготовлене на замовлення чи індивідуальне пошиття підлягає поверненню виключно при наявності браку чи невідповідності матеріалів.
  • У разі незначних дефектів, браку виробник виправляє протягом 7-10 днів за власний кошт, по гарантійних зобов'язаннях.
  • Допустимий мінімальний відтінок кольору шкіри чи замші ( світліший/темніший), оскільки виробники шкіри ідентичних партій  зробити не можуть. Також враховуйте налаштування кольорів монітору на Вашому комп'ютері.
  • Виробник залишає за собою право змінити фурнітуру (застібки, змійки, ланцюжки ітд)
  • Надаємо повну інформацію про розмір моделі  (довжину устілки,висоту,об'єм)

 Якщо модель не відповідає вашим даним, пропонуємо індивідуальне пошиття зі зміною об'єму,висоти,повноти (чоботи). Невірні надані мірки не можуть бути причиною повернення товару. Прохання відповідально ставитися до інформації наданої при замовленні.

Порядок повернення товару

Для повернення товару необхідно:


- акуратно запакувати товар,що повертається.Вкласти в упаковку товарну накладну,всі пломби,ярлики та етикетки,що додавалися до товару.

Важливо!

 1.Оплата за зворотню пересилку товару здійснюється покупцем. Ми не зможемо прийняти Вашу посилку,якщо вона буде відправлена "післяплатою" або з "пересиланням за рахунок отримувача".

Терміни та умови повернення

 Повернення грошових коштів здійснюється протягом 10 робочих днів після отримання товару належної якості,а також після отримання оплати за товар. Не відшкодовується вартість товарів,повернутих з порушенням умов повернення(наприклад, Ви переслали товар не повністю,частково без пломб/ярликів),при цьому товар зворотнього пересилання клієнтові не підлягає.

Ми повертаємо Ваші гроші

Повернення грошових коштів проводиться таким шляхом:

- якщо Ви зробили оплату банківською картою-гроші будуть повернуті за Вашим вибором:

на особистий рахунок в нашому магазині для нових покупок;

або на банківську карту,з якої була проведена оплата.

Важливо!

Заява- обов'язкова умова повернення. При поверненні коштів поштовим переказом,в заяві необхідно вказувати дійсні прізвище,ім'я та по батькові.В іншому випадку,відділення зв'язку буде змушене відмовити Вам у видачі переказу. Звертаємо Вашу увагу на те,що повернення коштів здійснюється тільки тим способом,який було вказано Вами в заяві на повернення.Зазначаємо,що не можливе повернення грошових коштів готівкою (з рук в руки). "KAZIMIR" не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів,викликану роботою служб доставки,пошти і банків. +38 095-125-85-66